Kontakt

E-mail: redakcja@2q.pl

Polecane stacje:

Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Zak
Roosevelta 29, 88-100 Inowrocław
tel. (052) 357-28-01

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Nysie Sp. z o.o.
Piłsudskiego 41, 48-303 Nysa
tel. (077) 433-40-41

Ostatnio dodane:

OSKP Interhome Company LTD
Mazowiecka 6, 06-400 CiechanĂłw
tel. (023) 672-14-39

KONRYS Sp.j.
Zwycięstwa 8f, 15-703 Białystok
tel. (85) 651 33 99


 

Partnerzy

Forumtransportu.pl to wortal zajmujący się problematyką transportową ,spedycją i logistyką. Naszymi odbiorcami są osoby zajmujące sie profesjonalnie branżą TSL ale także wiele osób, które korzystają z usług firm transportowych ,spedycyjnych i logistycznych. Dlatego głównym celem naszego działania jest promowanie firm z branży oraz ułatwianie kontaktów pomiędzy podmiotami.
Forumtransportu.pl to także doskonała platforma reklamowa. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta zapewniamy maksymalny efekt reklamowy w stosunku do poniesionych kosztów.

Reklama

1. Kto tu dociera?

Serwis BadaniaTechniczne.pl odwiedza wąska grupa internautów. Są to osoby zainteresowane badaniami technicznymi pojazdów, motoryzacją, mechaniką samochodową. Wśród nich znajdziemy kierowców podróżujących po naszych drogach, właścicieli samochodów osobowych i ciężarowych, właścicieli stacji kontroli pojazdów w Polsce oraz mechaników samochodowych. Zainteresowani odwiedzają BadaniaTechniczne.pl w celach informacyjnych. Głównie szukają kontaktów do stacji diagnostycznych oraz informacji dotyczących badań technicznych swoich pojazdów.

Dzięki wyspecjalizowaniu sektora usług, które obejmują BadaniaTechniczne.pl mamy tu wyselekcjonowaną grupę potencjalnych klientów.

2. Jak można się promować w BadaniaTechniczne.pl?

Istnieją 2 rodzaje promocji w BadaniaTechniczne.pl.

Pierwsza to prywatna strona internetowa. W subdomenie badaniatechniczne.pl mogą Państwo zarejestrować swoją stację kontroli pojazdów. Na takiej stronie umieszczają Państwo zdjęcia swojej stacji, kontakt oraz inne informacje. Otrzymują Państwo również swoją prywatną skrzynkę e-mail w subdomenie Badaniatechniczne.pl

W Badaniatechniczne.pl można promować się za pomocą bannera. W tym przypadku udostępniamy Państwu powierzchnię reklamową na stronie internetowej, która znajduje się na samej górze.

3.Jak kształtują sie ceny?

Każda forma reklamy jest ustalana inwidualnie, dlatego prosimy o przesłanie zapytania ofertowego z interesującą Państwa formą reklamy.


Stacja diagnostyczna stacje diagnostyczne okręgowa stacja kontroli pojazdów stacje kontroli